دانلود Imperia Online – Strategy MMO v6.7.7 – بازی استراتژیک و آنلاین ایمپریا اندروید

Imperia Online بازی بسیار زیبا و جذاب در سبک استراتژیک میباشد که تا به حال توانسته است عملکرد خوبی را در بین پرچمداران این زانر یعنی کلش اف کلنز و سایر بازی های استراتژیک داشته باشد.
در این بازی شما با تفکر خود و ساخت نقشه های هوشمندانه باید در برابر دشمنان خود ایستادگی و مقاومت کنید و حمله آنها را مهار کنید تا بتوانید امتیاز دریافت کنید و سربازان پیاده و سوراه نظام خود را آماده برای نبر و ایستادگی بعدی نمایید.
اگر شما به دنبال بازی به سبک استراتژیک و آنلاین با قابلیت های فراوان هستید ما به شما این بازی را معرفی میکنیم که میتوانید ساعت ها به بازی بپردازید و لذت ببرید. هم اکنون Imperia Online را از بیت دانلود دریافت نمایید و لذت ببرید.

ویژگی های Imperia Online :

۱-ساخت برج های دفاع متنوع

۲-بهینه سازی شده برای دستگاه های اندرویدی

۳-قابلیت های بسیار متنوع

۴-انلاین بودن بازی و تماس با اشخاص دیگر

دانلود ۱.۰.۱۴۱ Seasons of War – بازی استراتژیکی فصل جنگ اندروید

 

بازی Seasons of War بازی زیبا برای علاقه مندان به بازی های مدیریتی و حکومتی می باشد که در این بازی می توانند مدیریت یک کشور را در دست بگیرند . در این بازی جذاب شما در نقش امپراطور یک سرزمین ظاهر خواهید شد و باید برای ابادانی و پیشرفت سرزمین خود تلاش کنید و یک سرزمین  زیبا و پرقدرت بسازید که مردمتان از بودن در سرزمین شما لذت ببرند و احساس امنیت و ارامش داشته باشند .