دانلود بازی Battlefleet Armanda برای کامپیوتر

توضیحات

دانلود بازی Battlefleet Armanda برای کامپیوتر


 

Battlefleet Gothic: Armada این بازی در ژانر  استراتژیک بی درنگ است و در سال 2015 توسظ فوکس هوم اینترکتیو معرفی شد. این بازی با موتور قدرتمند انریل چهار ساخته شده که تحت عنوان یکی از چهار فرقه بازی یعنی Imperium’s Imperial ،Chaos ،اُرک ها و اِلدرها را به عهده خواهد گرفت و در جنگ های فضایی روبروی هم دیگر قرار میگیرند.
علاوه بر این در این نسخه توانائی شخصی سازی سفینه هایتان(مانند:اسلحه ها، سرنشینان،زیر سیستم ها) هم وجود دارد. نسخه قبلی Warhammer 40000: Dawn of War نام گرفته بود اما بازی Battlefleet Gothic: Armada برعکس نسخه های قبلی که نبردهایی بر روی زمین را نشان می‌دادند، به نبرد های فضائی رفته و کنترل انبوهی از سفینه ها را بعهده خواهید گرفت. میتوانید سفینه ها،اسلحه ها و بخش نظامی خودرا مدیریت کنید.اگر سفینه شما سالم مانده و از جنگی به جنگ دیگر برود سلامتی بیشتر را دریافت کرده و سپس باعث بهبود بازی میشوید
نیازمندی های سیستم

سیستم مورد نیاز:

MINIMUM: OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only) Processor: AMD FX-4100 X4 (3,6 GHz)/Intel Core i5-2500 (3,3 GHz) Memory: 4096 MB RAM Graphics: 1 GB, DirectX 11, AMD Radeon HD 6850/NVIDIA GeForce GTX 560 DirectX: Version 11 Network: Broadband Internet connection Storage: 10 GB available space Sound Card: DirectX compatible Additional Notes: Internet connection required for online gaming and game activation

اطلاعات :

حجم فایل: 7.3 گیگابایت تاریخ انتشار: 1395/04/12
اسکرین شات
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.