سلام در این صفحه تمام مشکلات مربوط به این سایت را می تونید مطرح کنید و بنده هم سعی می کنم تا اونجایی که اطلاعات دارم راهنمایی کنم و مشکلات رو حل کنم.

 

1- پسوند .man

این مشکل از جایی نا معلوم هست که توسط IDM ایجاد میشه و راه حلش اینه که شما بعد از دانلود پسوندش رو تغییر بدین به پسوند اولیه. پسوند اولیه رو هم میتونید با کپی لینک دانلود یا با قرار دادن نشنگر موس بر روی لینک در پایین مرورگر مشاهده کنید.

2- تعداد زیاد قسمت ها

شاید خیلی ها فکر می کنند که چرا تعداد قسمت های دانلود برخی از نرم افزارها زیاد هست، دلیل این هست که 1. به علت مقررات سایت و عدم پشتیبانی از قابلیت resume در برخی از مواقع فایل های با حجم زیاد قابل دریافت نمی باشند. 2.اکثر این فایل ها استاندارد می باشند و با اندکی جستجو در اینتر نت می توانید فایل های ناقص یا مشکل دار را از اینترنت دریافت کنید

راه حلی که اعلام می کنم مشکلات شما را تا حد زیادی حل می کند

کافی است که ابتدا با نشانگر موس کل پیجی که در آن لینک قرار دارد را انتخاب کرده سپس در نرم افزار Internet Download Manager گزینه  Add batch Download from clipboard را از منوی task انتخاب کرده و به راحتی همه فایل ها را دانلود کنید. لازم به ذکر است که شرط انصاف این است که حداکثر 2 فایل همزمان برای دانلود قرار دهید تا دیگر استفاده کنندگان با مشکل کمبود سرعت مواجه نشوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *