دانلود دوره ی آموزشی PluralSight Wwise Game Audio Fundamentals

توضیحات

دانلود دوره آموزشی Wwise Game Audio Fundamentals


Wwise Game Audio Fundamentals یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که در این دوره ی آموزشی با نرم افزار موزیک سازی و ادیت موسیقی Wwise آشنا شده و یاد می گیرید که از این نرم افزار برای صدا سازی و صدا گذاری بر روی بازی های کامپیوتری استفاده کنید.

در دوره ی Wwise Game Audio Fundamentals ابتدا، شما چگونگی راه اندازی ساختارهای هم کنشی برای جلوه های صدا ، محیط پیرامون ، گفتمان، موزیک و .. را فرا می گیرید. سپس، نحوه ی کنترل صداهای پویای درون بازی را می آموزید. در آخر، پروژه ی خود را نهایی ساخته و آماده ی استفاده از آن در بازی می باشید.

مشخصاتWwise Game Audio Fundamentals :

 • ناشر: pluralsight
 • مدرس: Beatrix Moersch
 • زمان آموزش: 3ساعت و 6دقیقه
 • تاریخ انتشار: 6/6/2017
 • زبان: انگلیسی

مباحثWwise Game Audio Fundamentals :

 1. The Actor Mixer Hierarchy
 2. A Closer Look at Audio Containers
 3. Effects and Game Parameters
 4. Events and Positioning
 5. Switches and States
 6. Dynamic Dialogue
نیازمندی های سیستم
 • حجم فایل: 424 مگابایت
 • تاریخ انتشار: June 6, 2017
 • سایت رسمی: www.pluralsight.com
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.