دانلود دوره ی آموزشی PluralSight Monitoring MySQL with Performance Schema

توضیحات

دانلود دوره آموزشی Monitoring MySQL with Performance Schema


Monitoring MySQL with Performance Schema یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که با مشاهده این مجموعه آموزش با برنامه Performance Schema آشنا می شوید. نصب و پیکربندی اولیه آن را یاد گرفته و سپس کار کردن با آن را خواهید آموخت. همانطور که میدانید Performance Schema می تواند تمامی داده های مربوط به کارایی یا Performance سیستم مدیریت دیتابیس MySQL را جمع آوری کرده و آن ها را با هدف شناسایی مشکلات Performance تحلیل نماید.

در دوره ی Monitoring MySQL with Performance Schema ابتدا، نصب و پیکربندی اولیه آن را یاد گرفته و سپس کار کردن با آن را خواهید آموخت. همانطور که میدانید Performance Schema می تواند تمامی داده های مربوط به کارایی یا Performance سیستم مدیریت دیتابیس MySQL را جمع آوری کرده و آن ها را با هدف شناسایی مشکلات Performance تحلیل نماید.

مشخصاتMonitoring MySQL with Performance Schema :

 • ناشر: pluralsight
 • مدرس: Pinal Dave
 • زمان آموزش: 1ساعت و 59دقیقه
 • تاریخ انتشار: 6/6/2017
 • زبان: انگلیسی

مباحثMonitoring MySQL with Performance Schema :

 1. Getting Started with Performance Schema
 2. Identifying Resource Bottlenecks by Wait Events
 3. Understanding Resource Utilization with Performance Reports
 4. Addressing Common Monitoring Real World Scenarios
نیازمندی های سیستم
 • حجم فایل: 234 مگابایت
 • تاریخ انتشار: June 6, 2017
 • سایت رسمی: www.pluralsight.com
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.