دانلود دوره آموزشی TutsPlus How to Use the PixelSquid Plugin for Photoshop

توضیحات

دانلود دوره آموزشی How to Use the PixelSquid Plugin for Photoshop


How to Use the PixelSquid Plugin for Photoshop یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه استفاده از پلاگین PixelSquid در فتوشاپ را جهت فراهم نمودن مزایای عناصر سه بعدی بدون نیاز به برنامه یا قابلیت های سه بعدی در فتوشاپ به شما آموزش می دهد.

How to Use the PixelSquid Plugin for Photoshop یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه استفاده از پلاگین PixelSquid در فتوشاپ را جهت فراهم نمودن مزایای عناصر سه بعدی بدون نیاز به برنامه یا قابلیت های سه بعدی در فتوشاپ به شما آموزش می دهد. Kirk Nelson در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: معرفی پلاگین و نحوه کار با آن؛ راه اندازی صحنه مورد نظر، نور و سایه ها و انتخاب لایه ها؛ افکت های مایع، افکت های متنی و افکت های نورپردازی؛ طراحی با پیکسل اسکوئید؛ و بسیاری دیگر را مورد بررسی قرار می دهد.

مشخصات How to Use the PixelSquid Plugin for Photoshop :

 • ناشر: TutsPlus
 • مدرس: Kirk Nelson
 • زمان آموزش: 1 ساعت و 3 دقیقه
 • تاریخ انتشار: 30/1/2017
 • زبان: انگلیسی

مباحث How to Use the PixelSquid Plugin for Photoshop :

 1. Introduction
 2. PixelSquid Basics
 3. Compositing With PixelSquid
 4. Designing With PixelSquid
 5. Conclusion
نیازمندی های سیستم
 • حجم فایل: 1.2 گیگابایت
 • تاریخ انتشار: Jan 30, 2017
 • سایت رسمی: www.tutsplus.com
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.