دانلود دوره آموزشی TutsPlus How to Shade Animals in Perspective

توضیحات

دانلود دوره آموزشی How to Shade Animals in Perspective


How to Shade Animals in Perspective یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه سایه زدن صحیح طرح های مختلف حیوانات را برای روح بخشیدن به آن ها و سه بعدی نشان دادن طراحی خود به شما آموزش می دهد.

How to Shade Animals in Perspective یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه سایه زدن صحیح طرح های مختلف حیوانات را برای روح بخشیدن به آن ها و سه بعدی نشان دادن طراحی خود به شما آموزش می دهد. Monika Zagrobelna در این دوره آموزشی، قوانینی که مشخص کننده سایه های قابل انتظار در قسمت های مختلف بدن حیوانات هستند را مورد بررسی قرار داده و نحوه ساده سازی آن ها جهت سایه زدن تصاویر حیوانات را به شما نشان می دهد.

مشخصات How to Shade Animals in Perspective :

 • ناشر: TutsPlus
 • مدرس: Monika Zagrobelna
 • زمان آموزش: 40 دقیقه
 • تاریخ انتشار: 23/1/2017
 • زبان: انگلیسی

مباحث How to Shade Animals in Perspective :

 1. Introduction
 2. Theory
 3. Efficient Shading in Adobe Photoshop
 4. Conclusion
نیازمندی های سیستم
 • حجم فایل: 338.9 مگابایت
 • تاریخ انتشار: Jan 23, 2017
 • سایت رسمی: www.tutsplus.com
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.