دانلود دوره آموزشی TutsPlus Design Your Own Custom Skins

توضیحات

دانلود دوره آموزشی Design Your Own Custom Skins


Design Your Own Custom Skins یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که صفر تا صد طراحی یک پوسته سفارشی برای لپتاپ، تلفن همراه یا تبلت خود با استفاده از نرم افزار Illustrator به شما آموزش می دهد.

Design Your Own Custom Skins یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که صفر تا صد طراحی یک پوسته سفارشی برای لپتاپ، تلفن همراه یا تبلت خود با استفاده از نرم افزار Illustrator به شما آموزش می دهد. Simona Pfreundner در این دوره آموزشی، مواردی از جمله: آماده کردن یک پروژه بر اساس تصویر یک ببر؛ تنظیم رنگ ها؛ ایجاد شکل های اصلی؛ ایجاد گرادیانت های موثر؛ استفاده از ابزار قلم موی Blob؛ ایجاد یک قلم مو با حالت خز؛ ایجاد خز با افکت ها؛ ایجاد شکل های مورف؛ ایجاد شکل هایی با زمینه شفاف؛ ماسک های ظرفیت؛ تنظیم و راه اندازی فایل های خود برای چاپ کردن؛ و... را مورد بررسی قرار می دهد.

مشخصات Design Your Own Custom Skins :

 • ناشر: PluralSight
 • مدرس: Simona Pfreundner
 • زمان آموزش: 1 ساعت و 5 دقیقه
 • تاریخ انتشار: 19/12/2016
 • زبان: انگلیسی

مباحث Design Your Own Custom Skins :

 1. Introduction
 2. Getting Started
 3. Shapes and Gradients
 4. Custom Brushes
 5. Advanced Effects
 6. Advanced Blends and Masks
 7. Transparency and Opacity Masks
 8. Prepare for Print
 9. Conclusion
نیازمندی های سیستم
 • حجم فایل: 983.3 مگابایت
 • تاریخ انتشار: Dec 19, 2017
 • سایت رسمی: www.pluralsight.com
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.