دانلود The Unscrambler X v10.4 x86/x64 – نرم افزار تجزیه و تحلیل داده های چند متغیره

توضیحات

دانلود The Unscrambler X v10.4 x86/x64 - نرم افزار تجزیه و تحلیل داده های چند متغیرهشاید با دیدن عنوان این پست برای شما سوال پیش آمده باشد که داده های چند متغیره ینی چه؟ و تجزیه و تحلیل این داده ها به چه معناست؟ در ادامه به سوالات احتمالای شما پاسخ می دهیم.داده های چند متغیره به معنای مقادیر اندازه گیری شده هم زمان برای چند متغیر متفاوت است. حال به تجزیه و تحلیل همزمان  این نوع داده ها  تجزیه و تحلیل چند متغیره می گویند.در این مطلب نرم افزاری قوی در مورد تجزیه و تحلیل این داده ها برای شما قرار می دهیم.The Unscrambler X برنامه کاربردی قدرتمند و دقیق در رابطه با انجام انواع تجزیه و تحلیل استاندارد و معتبر داده های چند متغیره می باشد.کارایی بالای این برنامه موجب شده که در سراسر جهان محققان ومهندسان از این برنامه به عنوان یک دستیار واقعی استفاده کنند.محیط نرم افزار از Drag & Drop پشتیبانی می کند و به آسانی با کشیدن و رها کردن مقادیر فایل های اکسل و آنالیز و شبیه سازی و غیره داده ها وارد نرم افزار می شوند.این برنامه همچنین از انواع روش های رگسون و طبقه بندی و حیطه بندی داده ها مانند PCA ،MCR ،PCR ،MLR ،PLS-R ،L-PLS ،LDA ،PLS-DA ،SIMCA و ... پشتیبانی و استفاده می کند.شما می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.

ویژگی ها :

  • تجزیه و تحلیل دقیق داده های چند متغیره
  • حجم مناسب و محیط کاربرپسند
  • پشتیبانی از Drag & Drop
  • توانایی استفاده از جدیدترین روش های طبقه بندی داده ها
  • پردازش سریع طیف وسیعی از داده ها
  • و . . .
نیازمندی های سیستم

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OPERATING SYSTEMS SUPPORT Windows Vista (32/64-bit)/ 7 (32/64-bit)/ 8/8.1 (32/64-bit)/ 10 (32/64-bit) Contact Support/ 2003 (32/64-bit)/ 2008 (32/64-bit)/ 2008 R2/2012/2012 R2

HARDWARE REQUIREMENTS CPU: 1 Ghz or faster RAM Memory: 2 GB Disk Space : 1 GB

SOFTWARE REQUIREMENTS .NET Framework: 4.0/4.5 Internet Explorer: 7 or higher

اطلاعات :

حجم فایل:113 +128 مگابایت تاریخ انتشار: 2016/06/01 وب سایت رسمی :www.camo.com
اسکرین شات
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.