دانلود TeamViewer 12.0.77242 + Corporate – اتصال به کامپیوترها از راه اینترنت

توضیحات

دانلود TeamViewer 12.0.77242 + Corporate - اتصال به کامپیوترها از راه اینترنت


 

شاید برایتان پیش امده که مشکلاتی در کامپیوترتان به وجود بیاید و یا کار با برنامه ای را بلد نباشید ولی دوست و اشنای بلد است ولی نمیتواند حضوری انرا حل کند این برنامه راهکار حل مشکل شماست به طوری که با نصب  برنامه TeamViewer در دو کامپیوتر مبدا و مقصد میتواند به کامپیوتر دسترسی پیدا کرده وکار مورد نظر را انجام دهد.
TeamViewer که ساخته شرکتی المانی است در قبل رایگان نبود و شما فقط با خرید ان میتوانستید انرا داشته باشید ولی در حال حاضر این برنامه برای شما رایگان است.با این برنامه تسلط کامل بر رایانه دومی ایجاد میشود و میتوان کارهایی از جمله جابه جا کردن فایل ها-استفاده از برنامه های رایانه ای که به لن دسترسی دارید-میتوان که مشکلات رایانه را با ان حل کرده و عیب هایش را برطرف سازید-و کارهای جزئی مانند چت و انتقال فایل (بین دو کامپیوتر)و.. را انجام دهید
نا گفته نماند که فقط شما به یک رایانه میتوانید دسترسی داشته باشید و اگر بخواهید به رایانه دیگری دسترسی پیدا کنید باید ارتباط خود را با رایانه قبلی قطع نمایید.
این برنامه نیاز به اینترنت دارد و هر چه قدر که سرعت اینترنت شما بیشتر باشد برنامه برای شما جالبتر میشود.

شما با نصب این برنامه روی کامپیوتر اول و ورود به ان ایدی و پسوورد به دست میاورید و با نصب نرم افزار بر روی کامپیوتر دوم و وارد کردن ایدی و پسوورد میتوانید به کامپیوتر اول دست پیدا کنید اما این همیشگی نیست و شما با انتخاب گزینه EXIT و خروج از نرم افزار دسترسی کامپیوتر دوم را به کامپیوتر اول قطع کنید.شما هر بار جدید که وارد برنامه میشوید و خروج را انتخاب میکنید پسوورد جدیدی را انتخاب میکنی.
این کار نمیتواند کار هک به حساب اید زیرا شما میتوانید تمامی حرکات کامپیوتری را که به کامپیوتر شما دسترسی دارد در نظر بگیرد و در صورتی که فرد کار مورد نظر شما را انجام نمی دهد میتوانید با گزینه خروج دسترسی فرد را به کامپیوترتان قطع کنید
ویژگی ها:
-دسترسی کامل به رایانه دومی و عیب یابی ان و استفاده از برنامه های ان و دسترسی داشتن به فایل ها و...به رایانه ای که میخواهید دسترسی داشته باشید.
-این برنامه میتواند سیستم مورد نظر را از راه دور ریستارت نماید
-امنیت بسیار بالا بدون هیچ نگرانی در هنگام برقراری ارتباط
-توانایی تبادل فایل بین دو رایانه
-این برنامه بدون داشتن پورت فعال میتواند به فایر وال شبکه دسترسی داشته باشد

 

لینکهای دانلود :

دانلود TeamViewer  :

راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.