دانلود OS X Server – قدرت واقعی رو برای مک تجربه کنید

توضیحات

در اینجا بعضی از امکانات و قابلیت های OS X Server را برای شما نام می بریم.
  • اشتراک گذاری فایل به صورت پیشرفته


اشتراک گذاری فایل به صورت کاملا آسان و پیشرفه میان مک ، PC و آیپدپشتیبانی از استانداردهای SMB3,SMB2,AFP و WebDAV برای سرویس دهی به فایل ها
انعطاف پذیری مجوز های فایل ها برای دسترسی مخاطبین

  • مدیریت پروفایل

مدیریت دستگاه تلفن همراه برای مک و دستگاه هایی که از iOS استفاده می کنند
مدیریت ساده و گسترش یافته برای iOS8 و OS X Yosemite
یکپارچه سازی دستگاه ثبت برنامه ها

  • ذخیره سازی سرور

سرعت بخشیدن در دانلود نرم افزارهایی که توسط شرکت اپل توزیع شده اند
ذخیره برنامه ها ، کتاب ها ، بروزرسانی نرم افزارها و فایل های ریکاوری OS X به صورت محلی

  • سرور تقویم

به اشتراک گذاری دیدارها،کارها،قرارها و مکان ها و تمام کارهایی که در تقویم ثبت کرده اید
و بسیار کاربردهای کلیدی دیگر که واقعا تماما کاربردی و مهم و قابل استفاده در مک هستند

اسکرین شات
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.