دانلود AVG Internet Security 2016 Build 7924 – نرم افزار اینترنت سکوریتی AVG

توضیحات

دانلود AVG Internet Security 2016 Build 7924 – نرم افزار اینترنت سکوریتی AVG


نرم افزار AVG Internet Security این نرم افزار که از نامش مشخص است برای حفظ امنیت برای کامپوترو برنامه و اطلاعاتش است این برنامه از ورود ویروس ها و موارد مشابه ان و همچنین از به سرقت رفتن اطلاعات شما جلوگیری میکند.

این برنامه برای تجارت و همچنین استفاده در منازل بسیار خوب و قابل اطمینان است.

با این برنامه میتوان از بانکداری اینترنتی و یا خرید اینترنتی با خیالی اسوده از به سرقت نرفتن اطلاعات استفاده کرد.
جلوگیری از ورود هکر ها به کامپیوتر شما و هک ان از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.
شرکت AVG که از نظر تولید برنامه های امنیتی یکی از معروف ترین شرکت های جهان است این برنامه را ساخته و از روی نام برنامه نیز مشخص است.
ویژگی هایی در این برنامه وجود دارد که نظر شما را به سوی خودش جلب میکند این ویژگی ها مانند:
این برنامه فایل های را که شما دانلود کرده اید و نمیدانید که مخرب اند و یا نه قبل از اجرای فایل ان را بررسی و مشکلاتش را برطرف میکند.
با این برنامه میتوان فایل ها و اطلاعات خود را رمز گذاری کرد تا در صورت به سرقت رفتن نتوانند از انها استفاده کنند.
میتواند فیل های ضمیمه ایمیل شما را بررسی و در صورت مخرب بودن ان را بر طرف نماید

ویژگی ها و قابلیت های AVG Internet Security:

-مشکل ایمیل های ویروسی و الوده را پس از جستجو و یافتن بر طرف میکند
-مجهز به firewall و یا همان دیوار اتش
-از ورود به سایت های جعلی جلوگیری میکند برای مثال ورود به سایت بانک ها و ...
-بر طرف کردن مشکل فایل های دانلود شده قبل از اجرا
-میتوانید بر روی فیلم ها و فایل های خصوصی رمز گذاری کنید
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.