دانلود Ashampoo 3D CAD Architecture v5.0.0.1 – نرم افزار نقشه کشی حرفه ای

توضیحات

دانلود Ashampoo 3D CAD Architecture v5.0.0.1 - نرم افزار نقشه کشی حرفه ای


برای نقشه کشی نرم افزارهای گوناگونی تا به حال عرضه شده است. ابزار های گوناگون ، محیط ساده ، قابلیت های مختلف و ... باعث شده برخی از نرم افزارها در این زمینه مشهورتر از نمونه های مشابه شوند. امروز نرم افزار حرفه ای و در عین حال ساده ای را در سایت بیت دانلود به شما معرفی می کنیم.Ashampoo 3D CAD Architecture نام نرم افزاری منحصر به فرد دررابطه با نقشه کشی می باشد. این نرم افزار کاربر را قادر می سازد تا به سادگی نقشه های خود را طراحی کند،از قابلیت های این نرم افزار می توان به توانایی طراحی نقشه ساختمان های پیچیده در مدت زمان اندک ، طراحی سه بعدی ، قابلیت استخراج نماهای مختلف و ... اشاره کرد.

ویژگی ها:

  • امکان محاسبه مختصات بافت و نرمال نطقه
  • قابلیت ساخت و ساز در هر نمایش، طرح طبقه 2D،مقطع،یا 3D
  • قابلیت محوطه سازی با فرم چشم اندازهای از پیش تعریف شده
  • ایجاد نماهای فردی
  • پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
  • و...
نیازمندی های سیستم حداقل سیستم مورد نیاز:

- CPU: 1200 MHz (or higher) x86 CPU - RAM: Min. 1 GB RAM - Hard Drive Space: 1000 MB - Microsoft .NET Framework Version 4.0 - VS 2010 Redistributables

اسکرین شات
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.