دانلود نرم افزار Roadkil’s Unstoppable Copier 5.2

توضیحات

دانلود نرم افزار Roadkil's Unstoppable Copier 5.2


معمولا عمر لوح های فشرده از قبیل DVD،CDو . . . بیش از پنج یا شش سال نیست،حتما شما هم در خانه تعدادی از این دیسک ها دارید که به ظاهر دیگر قابل استفاده نیست. اما اشتباه می کنید.

نرم افزار بسیار کم حجم Roadkil's Unstoppable Copier 5.2 در عین حجم پایین، کارایی بی نظیری در کپی و بازیابی اطلاعات از دیسک های آسیب دیده دارد.


ویژگی های Roadkil's Unstoppable Copier 5.2:

  • کم حجم و portable
  • تنظیمات سطح دقت در بازیابی
  • بیشتر کردن تعداد تکرار تلاش برای سکتورهای ناخوانا
  • تقدم در انتقال فایل های سالم
  • قابلیت توقف و ادامه مجدد کپی
نیازمندی های سیستم

اطلاعات :

حجم فایل: 500 کیلوبایت تاریخ انتشار: 2016/06/01 وب سایت رسمی :www.roadkil.net
اسکرین شات
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.