دانلود فیلم آموزشی Up and Running with WebMatrix and ASP.NET – آموزش ساخت وبسایت های داینامیک با WebMatrix

توضیحات

دانلود فیلم آموزشی Up and Running with WebMatrix and ASP.NET - آموزش  ساخت وبسایت های داینامیک با WebMatrix


Up and Running with WebMatrix and ASP.NET از جدید ترین آموزش های لیندا که به آموزش فوری و اساسی کار با WebMatrix برای ساهت وبسایت های داینامیک با استفاده از ASP و HTML/CSS می پردازد

Up and Running with WebMatrix and ASP.NET از جدید ترین آموزش های لیندا به دست مدرس محبوب Jess Chadwick می باشد که همواره در ارائه آموزش های کاربردی حرف اول را می زند. در این دوره آموزشی جس چادویک به شما آموزش می دهد که چگونه با ابزار  WebMatrix و دانشی که از ASP و زبان های طراحی وب دارید یک وبسایت پویا و داینامیک را بسازید و به ساخت یک قالب درونی بپردازید. استفاده از وب فرم و مدیریت داده و نتکات امنیتی از دیگر مباحث این دوره می باشد. مشخصات دوره آموزشی Up and Running with WebMatrix and ASP.NET : – ناشر: Lynda – مدرس : Jess Chadwick – زمان آموزش : 2 ساعت و 7 دقیقه – پروژه ی تمرینی : دارد –تاریخ انتشار: Nov 16, 2011 – زبان : انگلیسی مباحث Up and Running with WebMatrix and ASP.NET :

Exploring the WebMatrix integrated development environment

Inspecting the server environment

Installing WordPress, Joomla! and nopCommerce templates

Declaring and using variables and collections of values

Using helper methods

Creating a content page that uses a layout file

Adding sections of content

Creating reusable components

Integrating social media with the Web Helpers Library

Displaying data in a grid or chart

Using CAPTCHA to protect forms

Executing code before every page loads

Configuring an email server and sending email

Allowing users to create accounts and log in

Caching data, pages, and resources in the browser to increase speed

Adding live site analysis with Google Analytics

Deploying a web site

اطلاعات :

حجم فایل: 324 مگابایت تاریخ انتشار: Nov 16, 2011 سایت رسمی:  www.lynda.com
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.