دانلود فیلم آموزشی Lynda Start Your Own Game Company with John Romero – آموزش موفقیت در بازی سازی با جان رومئو

Lynda Start Your Own Game Company with John Romero از جدیدترین آموزش های لیندا که به آموزش موفقیت در بازار بای سازی و بازای های رایانه ای توسط جان رومئو یکی ازبرترین طراحان بازی های رایانه می پردازد و نکات موفقیت و راهکار های موثر و حرفه را به شما می آموزد.

Lynda Start Your Own Game Company with John Romero ااز جدید ترین آموزش های لیندا می باشد که در این دوره آموزشی توسط  John Romero نکات موفقیت و استقلال در بازی سازی را آموزش می دهد رومئو یکی از برترین طراحان بازی های رایانه ای می باشد که در ساخت بیش از ۱۵۰ بازی بزرگ و کوچگ از جکله بازی های قدیمی ولفنشتاین و دووم فعالیت داشته و در این دوره آموزشی قرار است راهکار های استفلال و ساخت یک شرکت بازی سازی موفق را به شما آموزش دهد. در این دوره آموزشی نحوه کلید زدن یک استارت آپ موفق بازی سازی آموزش داده می شود و نکات و موانعی که ممکن است پیش بیاید را به شما گوشزد می کند.

مشخصات LyndaStart Your Own Game Company with John Romero :

– ناشر: Lynda

– مدرس : John Romero

– زمان آموزش : ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه

– پروژه ی تمرینی : دارد

–تاریخ انتشار: Nov 30, 2015

– زبان : انگلیسی

مباحث Lynda Start Your Own Game Company with John Romero :

John Romero is an award-winning game designer, programmer, and artist whose work spans over 150 games, including iconic games such as Wolfenstein, DOOM, and Quake. He’s also a serial entrepreneur who has founded over 11 successful companies. In this interview, he gives advice on founding a gaming startup, from creating a business plan and finding investors to dealing with contractors and paperwork. John’s insights are both inspirational and practical, filled with solid advice on starting a game company.

For a different perspective on breaking into the game industry, check out the interview with John’s wife and creative partner, Brenda Romero, in our Insights with a Game Designer course.

Topics include:

Creating a business plan for a game design company

Registering a business

Understanding the costs of running a game company

Getting funding from publishers and investors

Keeping a game company going and growing

Handling payroll and HR

Hiring game development contractors

Developing original intellectual property (IP)

       

اطلاعات :

حجم فایل: ۱۷۰۰  مگابایت

تاریخ انتشار: Nov 30, 2015

سایت رسمی:  www.lynda.com

رمز فایل:

پسورد: bitdownload.ir

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *