دانلود فیلم آموزشی Lynda Building a Calculator for Apple Watch – آموزش برنامه نویسی ماشین حساب برای اپل واتچ

توضیحات

دانلود فیلم آموزشی Lynda Building a Calculator for Apple Watch - آموزش برنامه نویسی ماشین حساب برای اپل واتچ


Lynda Building a Calculator for Apple Watch از جدید ترین آموزش های لیندا که به آموزش برنامه نویسی برنامه های کاربردی برای گجت ساعت هوشمند اپل واتچ (Apple Watch) و ساخت یک برنامه ماشین حساب کاربردی برای این گجت کاربردی شرکت اپل می پردازد.

Lynda Building a Calculator for Apple Watch از جدید ترین آموزش های لیندا به دست مدرس محبوب Todd Perkins می باشد که همواره در ارائه آموزش های کاربردی حرف اول را می زند. در این دوره آموزشی مدرس به شما  آموزش می دهد. که چگونه یک ماشین حساب کاربردی را برای دستگاه های ساعت هوشمند اپل با نام اپل واتچ ساخته و آن را توسعه دهید. در این دوره آمورشی از ساخت آیکون برنامه تا طراحی رابط کاربری ماشین حساب آموزش داده می شود و شما یاد می گیرید که چگونه طی 40 دقیقه آموزش مفید یک ماشین حساب لمسی را برای ساعت های هوشمند شرکت اپل بسازید همچنین نحوه ی انتشار این برنامه در اپ استور نیز آموزش داده می شود.

مشخصات Lynda Building a Calculator for Apple Watch :

– ناشر: Lynda– مدرس : Todd Perkins– زمان آموزش :40 دقیقه– پروژه ی تمرینی : دارد–تاریخ انتشار: Sep 16, 2015– زبان : انگلیسیمباحث Lynda Building a Calculator for Apple Watch : 

Introduction 4m 2s

 

Welcome 34s

 

What you should know before watching this course 55s

 

Using the exercise files 1m 46s

 

Viewing the finished app 47s

 

1. Setting Up Your Coding Environment 3m 45s

 

Creating a watch project 1m 29s

 

Understanding watch apps, glances, and extensions 2m 16s

 

2. Building a Simple App 31m 18s

 

Creating the project 1m 37s

 

Building the user interface 5m 45s

 

Adding code connections 3m 6s

 

Displaying tapped numbers in the calculator 4m 12s

 

Making the Clear button clear all values 3m 6s

 

Setting the calculator to add or subtract 3m 4s

 

Showing the total when the equals button is tapped 2m 35s

 

Formatting the number with commas 2m 28s

 

Setting the app icons 2m 52s

 

Preparing the app for submission 2m 33s

 

Conclusion1m 27s

 

Next steps 1m 27s

       

اطلاعات :

حجم فایل: 96 مگابایت تاریخ انتشار: Sep 16, 2015سایت رسمی:  www.lynda.com
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.