دانلود فیلم آموزشی Lynda Android App Development Essential Training – آموزش فوری توسعه برنامه های اندروید

توضیحات

دانلود فیلم آموزشی Lynda Android App Development Essential Training - آموزش فوری توسعه برنامه های اندروید


Lynda Adding Google Maps to Android Apps از جدید ترین آموزش های لیندا که به آموزش اصولی و فوری کار با اندروید استودیو و توسعه برنامه های اندرویدی می پردازد.

Lynda Android App Development Essential Training از جدید ترین آموزش های لیندا به دست مدرس محبوب David Gassner می باشد که همواره در ارائه آموزش های کاربردی حرف اول را می زند. در این دوره آموزشی مدرس به آموزش برنامه نویسی اندروید و کار با محیط اندروید استودیو و تمام نکات اساسی و اصولی می پردازد. مشخصات Lynda Android App Development Essential Training : – ناشر: Lynda – مدرس : David Gassner – زمان آموزش : 5 ساعت و 20 دقیقه – پروژه ی تمرینی : دارد –تاریخ انتشار: Dec 23, 2015 – زبان : انگلیسی مباحث Lynda Android App Development Essential Training :

Installing and configuring Android Studio

Creating virtual devices and connecting physical devices for testing

Working with project files such as the app manifest and Gradle scripts

Defining the user interface

Modifying material design themes and styles

Adding views

Displaying messages

Handling events and changes in screen orientation

Displaying images

Managing navigation with activities and layouts

Supporting different screen sizes

Working with data

اطلاعات :

حجم فایل: 1000 مگابایت تاریخ انتشار: Dec 23, 2015 سایت رسمی:  www.lynda.com
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.