دانلود دوره ی آموزشی Coursera: Web Intelligence and Big Data

توضیحات

دانلود دوره آموزشیWeb Intelligence and Big Data


Web Intelligence and Big Data یکی از دوره های آموزشی شرکت coursera است که در این دوره ی آموزشی دو موضوع بیگ دیتا و مرور و پردازش هوشمند وب را در پیوند با یکدیگر خواهید آموخت. مرور و پردازش ماشینی وب منجر به ایجاد بیگ دیتا می شود و از سوی دیگر نیازمند پردازش بیگ دیتاست .

در دوره ی Coursera:Web Intelligence and Big Data ، برخی از برنامه های کاربردی مانند AI / تکنیک های آماری ، همراه با اجرای موازی با استفاده از map-reduce و پلتفرم های مرتبط ، فرمولها ، توابع ، کدنویسی پایتون و تکنیک های موجود در این زمینه آشنا شده و استفاده عملی از آن ها بررسی می کنیم.

مباحث Coursera:Web Intelligence and Big Data :

  1. Introduction and Overview
  2. Programming: Map-Reduce
  3. Programming: Bayesian Inference for Medical Diagnostics
  4. Predict: Forecasting, Neural Models, Deep Learning, and Research Topics
  5. Data Analysis: Regression and Feature Selection
نیازمندی های سیستم
  • حجم فایل: 948 مگابایت
  • سایت رسمی: www.coursera.org
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.