دانلود دوره ی آموزشی Coursera: Understanding Media by Understanding Google

توضیحات

دانلود دوره آموزشی Understanding Media by Understanding Google


Understanding Media by Understanding Google یکی از دوره های آموزشی شرکت coursera است، گوگل تاثیری شگرف بر جنبه های مختلف زندگی ما داشته است. در این دوره ی آموزشی با تاثیرات گوگل بر رسانه های جمعی ( کتاب و نشریات ) و رسانه های اجتمایی ( رسانه های اجتمایی نوین ) آشنا خواهید شد.یادگیری این کورس آموزشی برای متخصصان حوزه های مختلف فناوری اطلاعات که از بازیگران عصر اینترنت هستند ضروری است.

در دوره ی Coursera:Understanding Media by Understanding Google یاد می گیریم تاکتیک هایی را که شرکت های رسانه ای مدرن، روزنامه نگاران، بازاریابان، سیاستمداران، تکنیسین ها و شبکه های اجتماعی که برای رسیدن به آنها و بر رفتار آنها تحت تاثیر می گذارند را درک کنیم. یاد می گیریم چگونه استراتژی هایی را اتخاذ کنیم که در دستیابی به اهداف ارتباطی موثر باشند.

مباحث Coursera:Understanding Media by Understanding Google :

  1. The Age of Google
  2. Google and Publishing
  3. Google and Advertising
  4. Google and Video
  5. Google and Mobile
  6. Google, Social Media, and Privacy
نیازمندی های سیستم
  • حجم فایل: 656 مگابایت
  • سایت رسمی: www.coursera.org
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.