دانلود دوره ی آموزشی Coursera: Understanding Einstein: The Special Theory of Relativity

توضیحات

دانلود دوره آموزشی Understanding Einstein: The Special Theory of Relativity


Understanding Einstein: The Special Theory of Relativity یکی از دوره های آموزشی شرکت coursera است که در این دوره به دنبال "درک انیشتین،" به ویژه با تمرکز بر نظریه نسبیت آلبرت انیشتین، به عنوان یک کارمند بیست و شش سال ثبت اختراعات قدیمی، که سال 1905 را بعنوان "سال معجزه" معرفی کرده است.

در دوره ی Coursera:Understanding Einstein: The Special Theory of Relativity که آن برای پیش رفتن از اسطوره سازی و فراتر از ارائه های نظریه ی محبوب نسبیت ، به منظور درک عمیق تر از شخصیت انیشتین و مفاهیمش، پیش بینی ها و پارادوکس های عجیب و غریب از نظریه خود اوست.

مباحث Coursera:Understanding Einstein: The Special Theory of Relativity :

  1. Introduction to the Course, and Einstein in Context
  2. Events, Clocks, and Reference Frames
  3. Ethereal Problems and Solutions
  4. The Weirdness BeginsSpacetime Switches
  5. Breaking the Spacetime Speed Limit
  6. Paradoxes to Ponder
  7. To the Center of the Galaxy and Back
نیازمندی های سیستم
  • حجم فایل: 5.2 گیگابایت
  • سایت رسمی: www.coursera.org
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.