دانلود دوره ی آموزشی Coursera: Think Again: How to Reason and Argue

توضیحات

دانلود دوره آموزشی Think Again: How to Reason and Argue


Think Again: How to Reason and Argue یکی از دوره های آموزشی شرکت coursera است که شما قوانین ساده اما حیاتی را درمورد تفکر درباره ی هر موضوع و اشتباهات رایج و وسوسه انگیز برای جلوگیری از بحث و استدلال را یاد می گیرید. و این مهارت ها در برخورد با مسائل مهمتر برای شما مفید خواهد بود.

در دوره ی Coursera:Think Again: How to Reason and Argue که در این دوره، شما یاد خواهید گرفت که بحث و استدلال چیست. تعریف بحث و استدلال شما را قادر می سازد تا زمانی که سخنرانان استدلال می کنند و زمانی که آنها مشغول اینکار نیستند را شناسایی کنند. در ادامه، خواهیم آموخت که چگونه یک پاراگراف را به بخش های اساسی آن برسانیم، چگونه آنها را به منظور آشکار ساختن ارتباطات خود و چگونگی پر شدن شکاف در یک بحث، را بسنجیم. در پایان این دوره، قادر به درک استدلال هایی هستید که آنها و دیگران در آن حضور دارند.

مباحث Coursera:Think Again: How to Reason and Argue :

  1. How to Spot an Argument
  2. How to Untangle an Argument
  3. How to Reconstruct an Argument
  4. Catch-Up and Final Quiz
نیازمندی های سیستم
  • حجم فایل: 2.7 گیگابایت
  • سایت رسمی: www.coursera.org
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.