دانلود بازی Trials of the Blood Dragon برای PC

توضیحات

دانلود بازی Trials of the Blood Dragon  برای PC نسخه SKIDROW


بازیTrials of the Blood Dragon که در سال 2016 توسطRedlynx و Ubisoft Kiev ساخته شده است که در سبک اکشن و مسابقه ای است.
داستان این بازی به گونه ای است که شمادر بازی سال 2019 بازی میکنید و موجودات عجیب و خونخاری که دشمنان انسان ها است جنگی بزرگ به راه می اندازند که از رفتار نادرست یک دیکتاتور به وجود امده است

جهان کلا تفوت کرده و به گونه ای است که اصلا نمیشود الان و جهان بازی را باهم مقایسه کرد

در این بازی شما کنترل یک خواهر و برادر را برعهده دارید نام ایندو نفر روکسانا و اسلایتر است و ایندو از اعضای یک فرقه زیر زمینی هستند شما باید توسط وسایلی مانند ماشین ها و موتور های جنگلی که قابلیت شخصی سازیرا دارد به مقابله با این جانوران بپردازید
شما اگر بتوانید در مبارزه های خود امتیاز بیشتری جمع کنید امکانات و اسلحه ها و قدرت بیشتری در اختیار شما قرار میگیرد.
شما با وسایل فراوان و مختلف و همچنین محیط نبرد جالب هیچ وقت از بازی خسته نمی شوید.
این بازی از گرافیک بسیار خوب و بالایی برخوردار است .
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.