دانلود بازی LostWinds برای کامپیوتر

توضیحات

دانلود بازی LostWinds برای کامپیوتر


 

در این بازی دو نسخه LostWindsوLostWinds2 با هم ادغام شده اند این بازی در بازی پلتفرمی ماجراجوئی میباشد که توسط شرکت Frontier Developments توسعه داده شده است
در این بازی شما نقش یک پسر کوچک و با مزه ای هستید که باید از خطرات بازی Lostwind پیش می آید برای رسیدن به هدف بخصوصی که دارد باید با مهارت بالا و بسیار عالی عمل کنید در این نسخه از بازی گرافیک ان نسبت به سری های قبل بهتر شده و جذابیت بازی را افزایش داده است این بازی در سبک اکشن ماجراجوئی است
نیازمندی های سیستم

سیستم مورد نیاز:

MINIMUM: OS: Windows 7 Processor: Dual-core CPU (2x2GHz) Memory: 2 GB RAM Graphics: Intel HD Graphics 3000 / AMD HD 6320 DirectX: Version 10 Storage: 512 MB available space Sound Card: DirectX 9 capable
اسکرین شات
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.