دانلود بازی Lara Croft and the Guardian of Light همراه با آپدیت ها

توضیحات

Lara Croft and the Guardian of Light


بازی که در پیش روی روی شماست یکی از قسمت های Lara Croftand the Guardian of Light است که در سال 2010 توسط کمپانی SQUARE ENIX این نسخه نسبت به نسخه های پیشن تام ریدر از قابلیت های زیادی بر خوردار است از جمله انجام بازی به صورت دو نفره است. داستان بازی در مورد شخصی است به اسم Xoxolt که دشمن اصلی شما در این بازی است شما با مهارت و اسلحه های که در دست دارید باید به مبارزه با این شخص بپردازید تا پیروز شوید بازی داری معما های زیادی است همچنین اکتشافات و مبارزات بازی بسیار هیجان انگیز و نفس گیر است.


ساخت بازی توسط موتور قدرتمند کریستال دینامیک ساخته شده است همچنین این بازی الهام گرفته از نسخه های پیشین تام ریدر است از سلاح های لارا در این بازی میتوان به دو تفنگ بودن او که شامل تیر های بی نهایت است و داشتن یک قلاب که برای گذشتن از موانع به او کمک میکنند اشاره کرد.در ادامه میتوانید این بازی زیبا را دانلود کنید
نیازمندی های سیستم
MINIMUM:  
  • OS: Windows XP/Vista/7/8/10
  • Processor: 3+ GHz Intel or 2.5+ GHZ AMD Memory: 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM Vista Graphics: NVIDIA GeForce 6 Series (6800GT or better) / ATI 1300XT or better Hard Drive: 7GB Sound: DirectX 9.0c compatible sound card and drivers
اسکرین شات
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.