دانلود بازی 1.0.5 redsurvivor برای آیفون و آیپد – پیشنهاد بیت دانلود

توضیحات

توضیحات


آپدیت به ۱٫۰٫۵

redsurvivor یک بازی ساده می‌باشد که در آن پازل هایی وجود دارد که می‌تواند ذهن شما را منفجر کند! شما در این بازی باید از استراتژی های خوب استفاده کنید تا بتوانید پازل ها را حل کنید و از آن مکان فرار کنید.

در این بازی شما شنل قرمزی پوشی هستین در راه جنگل به گرگی بد ذات برخورد میکند ، شما با تمامیه ذهنه خود راهی به بیرون جنگل باید بیابید.

◆ ویژگی های redsurvivor :


پازل های چالش بر انگیز و پیچیده: اگر شما می‌خواهید در همه مراحل بدون هیچ صدمه ای به کابین برسید باید بهترین راه فرار را انتخاب کنید.

هیولا های افسانه ای: شما در این بازی چندین نوع موجود مختلف خواهید دید که هر کدام از آنها از ویژگی ها و تاکتیک های متفاوتی برخوردارند.

پر از موانع مختلف: موانعی که در بازی موجود می‌باشد برای این است که به شما در مقابل هیولا ها کمک کند ولی در بعضی از مواقع برای شما هم مشکل ساز خواهد شد. این بستگی به شما دارد که با زیرکی فرار کنید و یا با شجاعت با آنها بجنگید.

اسکرین شات
لینک دانلود
  • ADM با حجم 169.00 B
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود (برای کامپیوتر internet download manager و برای موبایل ADM )

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده برای کامپیوتر از نرم افزار Winrar و برای موبایل از نرم افزار RAR for mobile یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.