دانلود بازی موتور سواری DUCATI 90th Anniversary

توضیحات

دانلود بازی موتور سواری DUCATI 90th Anniversary نسخه CODEX


 

از سازندگان از سوار می آید یک اسپین آف به طور کامل به نام تجاری افسانه ای دوکاتی اختصاصی - نزدیک به یک قرن از افسانه در یک بازی ویدیویی پیچیده شده!

با 39 مدل در این بازی، شما می توانید دوچرخه نمادین ترین ترش. 7 ERAS بزرگ قبل از اینکه شما می توانید دوچرخه از رویاهای خود را کشف، از 50S به پیروزی تاریخی است. آزمون افسانه ای 1954 125 گران ورزشی ماریانا یا قدرتمند دوکاتی فوگارتی 996. یک مسابقه عجله آدرنالین بر روی آهنگ های که در آن دوکاتی تاریخ ساخته شده است! آمار گاز در 5 آهنگ کشور صادقانه تکثیر و 8 مدارهای رسمی، از جمله مورد علاقه طرفداران دوکاتی، جهان مدار Misano - مارکو سیمونچلی، انجامشده سوء استفاده از کسانی که تاریخ ساخته شده است. یافتن پست های بیشتر در مورد تاریخ کاربری را در این موزه، اختصاص داده شده به جزئیات فنی و تاریخی که ارائه کرده اند هر وسیله نقلیه معروف است. منتظر چی هستی؟ برو درگیر شدن در تاریخ!
نیازمندی های سیستم

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10

Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.60 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 550 @ 1GB / ATI Radeon HD 6790 @ 1GB*

DirectX: Version 10

Storage: 15 GB available space

Sound Card: DirectX compatible

Additional Notes: *Laptop versions of graphics cards may work but are not officially supported.

سیستم پیشنهادی

OS: Windows 7 SP1 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit / Windows 10

Processor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz / AMD FX-8350 @ 4.0 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R9 290X*

DirectX: Version 11

Sound Card: DirectX compatible

Additional Notes: *Laptop versions of graphics cards may work but are not officially supported.

اسکرین شات
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.