برنامه نویسی آزمون محور پایتون با Django و Selenium و Javascript

توضیحات

در این آموزش تصویری با نحوه برنامه نویسی آزمون محور (Test-Driven) پایتون با استفاده از Django و Selenium و Javascript آشنا می شوید.


این دوره آموزشی محصول موسسه O’Reilly می باشد.


این دوره آموزشی نحوه ساخت یک اپلیکیشن تحت وب واقعی را با Python به سبک test-driven development یا آزمون محور از ابتدا آموزش می دهد.

در این آموزش شما یادمیگیرید که چگونه یک بخش از نرم افزار را قبل از ساخت تست کنید و مشکلات کدنویسی را به راحتی برطرف کنید.

در این دوره تکنولوژی هایی مانند Django – Selenium – Jquery -Mock و سایر تکنولوژی های وب آموزش داده می شود.

همچنین انجام تست واحد و تست اتوماتیک روی تمام توابع و کلاس ها را فرامیگیرید.

توضیحات:

1     By taking you through the development of a real web application from beginning to end, this hands-on guide demonstrates the practical advantages of test-driven development (TDD) with Python. You’ll learn how to write and run tests before building each part of your app, and then develop the minimum amount of code required to pass those tests. The result? Clean code that works.

لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.